Μετατροπέας οπτικών 16 θύρες

Μετατροπέας οπτικών 16 θύρες

Το STE-51P είναι ένας μετατροπέας μέσων στήριξης 10 / 100mbps που διαθέτει 16 υποδοχές για την εισαγωγή καρτών μετατροπέα μέσων. Η απόσταση μετάδοσης κυμαίνεται από ίνες Multimode 500m έως 120km ίνα ενιαίου τρόπου λειτουργίας.

Chat τώρα
Λεπτομέρειες προϊόντος

STE-51P Unmanaged Rack Mount Media Converter Περιγραφή:

Το STE-51P είναι ένας μετατροπέας πολυμέσων με δυνατότητα τοποθέτησης σε rack που διαθέτει 16 υποδοχές μετατροπέων Media Fast Ethernet σε βάση στήριξης 2.5U. Διαθέτει κάρτα plug-and-play 10 / 100BASE-TX-to-FX και πλεοναστικό τροφοδοτικό.Αυτά επεκτείνει το δίκτυο από MM ίνας 500M σε ίνα SM 120Km.


Χαρακτηριστικά:

> Υποστηρίξτε μέχρι 16 (10/100 Base-Tx έως 100 Base-Fx) Κουλοχέρηδες

> Συμμορφώνεται πλήρως με τα πρότυπα IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

> Επεκτείνει δίκτυο από MM ίνας 500M σε ίνα SM 120Km.

> Αυτόματη διαπραγμάτευση ρυθμού 10/100 Mbps και Auto-MDI / MDIX για θύρα Tx

> Παρέχετε τη διαμόρφωση διακόπτη της λειτουργίας μεταφοράς μισής / πλήρους αμφίδρομης λειτουργίας για τη θύρα Fx

> Διπλή εσωτερική τροφοδοσία ρεύματος, 2.5U mount rack

> Ένδειξη ένδειξης κατάστασης


ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:


Πρότυπο

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Θύρα RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Θύρα ινών

Τύπος ινών

SC / ST / FC

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

780/850/1310 / 1550nm

Αποστολή ενέργειας

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Καλώδιο δικτύου

> 10BASE-T:

Κατηγορία 3,4 ή 5 UTP / STP (μέγιστο: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Μέγιστο: 100m)

> 100BASE-TX:

2παλάκια κατηγορίας 5 UTP (μέγιστο: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (μέγιστο: 100m)

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm και 10μm σε μονόπλευρη ίνα

και 50,62,5 και 100 μm σε ίνες πολλαπλών λειτουργιών

Διαστάσεις (Π x Υ x Β)

Βάση στήριξης 2.5 U

Τάση εισόδου

AC100V-AC240V / 50-60ΗΖ)

Τα AC100V-AC240V και DC-48V είναι προαιρετικά (εσωτερική τροφοδοσία)

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20 ℃ έως 70 ℃

Αποθηκεύστε τη θερμοκρασία

-40 ℃ έως 75 ℃

Υγρασία

5% ~ 95% χωρίς πήξη



Hot Tags: οπτικός μετατροπέας 16 θύρες, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, αγοράζουν, φθηνά, χύμα, τιμοκατάλογος, χαμηλή τιμή
Συναφή προϊόντα
Εξεταστική