Κάρτες μετατροπέα μέσων

Κάρτες μετατροπέα μέσων

Το STE-MCM είναι μια κάρτα μετατροπέων μέσων Ethernet 10 / 100mbps που προσφέρει 1 θύρα 10 / 100Base-Fx και 1 θύρα 10 / 100Base-Tx. Η απόσταση μετάδοσης κυμαίνεται από ίνες Multimode 500m έως 120km ίνα ενιαίου τρόπου λειτουργίας.

Chat τώρα
Λεπτομέρειες προϊόντος

Κάρτα μετατροπέα μέσων STE-MCM 10 / 100mbps Περιγραφή:

Το STE-MCM είναι ένας μετατροπέας μέσων Ethernet 10 / 100mbps που προσφέρει 1 θύρα 10 / 100Base-FX και 1 θύρα

10 / 100Mbps Ethernet. Είναι ένας μετατροπέας μέσων που μετατρέπει τα 10 / 100mbps Fiber σε 10 / 100mbps ethernet.

Υποστηρίζει το Dual Fiber ή το Single Fiber, Multimode ή Single Mode. Η απόσταση μετάδοσης μπορεί να είναι από

Πολυτροπική ίνα 500M σε ενιαία λειτουργία 120Km.


Το STE-FMC υποστηρίζει υποδοχές ST ή SC ή FC. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για τη διαχείριση και τη διαχείριση του μετατροπέα μέσων εκτύπωσης με διαχείριση και μη διαχείριση. Υπάρχουν 16 κάρτες μετατροπέων μέσων STE-MCM που μπορούν να εισαχθούν στις βάσεις στήριξης STE-51P και STE-51X.


Χαρακτηριστικά:

> Παρέχετε μία θύρα ινών 10 / 100mbps και μία θύρα Ethernet 10 / 100mbps

> Συμμορφώνεται πλήρως με τα πρότυπα IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3U

> Αυτόματη διαπραγμάτευση ρυθμού 10/100 Mbps και Auto-MDI / MDIX για θύρα Tx

> Παρέχετε τη διαμόρφωση διακόπτη της λειτουργίας μεταφοράς μισής / πλήρους αμφίδρομης λειτουργίας για τη θύρα Fx

> Επεκτείνετε την απόσταση μετάδοσης δικτύου από την ίνα ΜΜ 500μ σε SM Fiber 120Κm

> Ένδειξη ένδειξης κατάστασης

> Συμπαγής σχεδιασμός, μικρό βάρος, Plug and Play


ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:


Πρότυπο

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u Fast Ethernet 100BASE-TX / FX

Θύρα RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Θύρα ινών

Τύπος ινών

SC / ST / FC

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ

780/850/1310 / 1550nm

Αποστολή ενέργειας

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Καλώδιο δικτύου

> 10BASE-T:

Κατηγορία 3,4 ή 5 UTP / STP (μέγιστο: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Μέγιστο: 100m)

> 100BASE-TX:

2παλάκια κατηγορίας 5 UTP (μέγιστο: 100m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (μέγιστο: 100m)

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm και 10μm σε μονόπλευρη ίνα

και 50,62,5 και 100 μm σε ίνες πολλαπλών λειτουργιών

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20 ℃ έως 70 ℃

Αποθηκεύστε τη θερμοκρασία

-40 ℃ έως 75 ℃

Υγρασία

5% ~ 95% χωρίς πήξη



Hot Tags: κάρτες μετατροπέα μέσων, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, αγοράζουν, φθηνά, χύμα, τιμοκατάλογος, χαμηλή τιμή
Συναφή προϊόντα
Εξεταστική