Οπτικός διακόπτης οπτικών ινών 8 θύρες

Οπτικός διακόπτης οπτικών ινών 8 θύρες

Το STE-208-X3X1 είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών που προσφέρει 8 θύρες οπτικών ινών 10 / 100Base-Fx. Υποστηρίζει συνδέσεις SC, ST, FC.Η απόσταση μετάδοσης μπορεί να κυμαίνεται από 2Km έως 120km.

Chat τώρα
Λεπτομέρειες προϊόντος

STE-208-X3X1 + θύρα 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP Unmanaged Fiber Switch:

Ο STE-208-X3X1 + είναι ένας μη διαχειριμένος διακόπτης οπτικών ινών 8 θυρών ειδικά σχεδιασμένος για τη διανομή μιας σύνδεσης ίνας σε πολλαπλές τοποθεσίες. Έρχεται με 8 θύρες οπτικών ινών 100Mbps για υποδοχές SFP 2 Gigabit για downlink.

Οι θύρες οπτικών ινών 100Base-Fx υποστηρίζουν οπτικές ίνες μονής κατεύθυνσης και multimode, οι αποστάσεις μεταδόσεων κυμαίνονται από πολυμορφικές ίνες 2Κm έως μονής λειτουργίας Fiber 120Km. Οι θύρες ανερχόμενης ζεύξης SFP Gigabit υποστηρίζουν τους πομποδέκτες γενικής SFP της ίνας Multimode και της μονής μορφής, οι αποστάσεις μεταδόσεων κυμαίνονται από πολυμορφικές ίνες 550μ έως 120Κm, γεγονός που συμβάλλει σημαντικά στην επέκταση του δικτύου σας.

Σας παρέχει μεγάλη χωρητικότητα Διαδικτύου για να καλύψετε τις απαιτήσεις δικτύωσης για IPTV, VoIP και μετάδοση δεδομένων. Πρόκειται για έναν εξοπλισμό διανομής οπτικών ινών ευρέως εφαρμοσμένο στο Fiber για το πάτωμα, για τις εφαρμογές κτιρίων.

Χαρακτηριστικά υλικού:

Προσφέρει προαιρετικά θύρες οπτικών ινών 8 θυρών 100Base-Fx, προαιρετικές θύρες SC, ST, FC

Υποστηρίζει εξοπλισμό με διπλού πυρήνα ή single core 1 * 9 πομποδέκτες ινών

Υποστηρίξτε τις πολυτροπικές ίνες, η απόσταση μετάδοσης μπορεί να φτάσει μέχρι 2 ή 5 χιλιόμετρα

Υποστήριξη ινών Singlemode, η απόσταση μετάδοσης μπορεί να κυμαίνεται από 20Km μέχρι 120Km

Προσφέρει θύρες SFP 2 Gigabit SFP

Οι θύρες SFP Gigabit SFP και οι θύρες Gigabit Ethernet προορίζονται για χρήση σε συνδυασμό

Οι θύρες οπτικών ινών Gigabit SFP υποστηρίζουν γενικούς πομποδέκτες Gigabit SFP μονής ή πολυμορφικής ίνας

Η απόσταση μετάδοσης για τη διεπαφή ινών SFP gigabit μπορεί να είναι από multimode 550m έως Singlemode 120Km

Κατάσταση υποστήριξης αποθήκευσης και προώθησης

Συμμορφώνεται πλήρως με τα πρότυπα IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

Υποστήριξη 5.6Gbps εύρους ζώνης Backplane

Υποστηρίξτε τον έλεγχο ροής αντίθλιψης IEEE802.3x με πλήρη αμφίδρομη και μισή αμφίδρομη ροή

Υποστήριξη αυτόματης ανίχνευσης διευθύνσεων MAC, παροχή διευθύνσεων MAC 8K

Έρχεται με ζωντανούς δείκτες LED για κατάσταση λειτουργίας, κατάσταση αναμονής, ισχύ, κλπ

Κέλυφος με δυνατότητα τοποθέτησης σε ράφια 19 ", ύψος 1U

Έρχεται με εσωτερικό τροφοδοτικό

Παροχή ρεύματος ώθησης, υποστηρίζει παγκόσμια τάση ισχύος 96V έως 260V

Υποστήριξη τυπικών βυσμάτων ρεύματος Ασίας, Ευρώπης, ΗΠΑ, Ηνωμένου Βασιλείου, AU


Κύρια εφαρμογή:

Με τις θύρες Uplink Gigabit Fiber και τις θύρες downlink 100Mbps Fiber, το STE-208-X3X1 + διαθέτει μεγάλη χωρητικότητα μετάδοσης

μπορεί να καλύψει ή να υπερβεί τις περισσότερες από τις απαιτήσεις μετάδοσης για φωνή, βίντεο και δεδομένα μέσω Ethernet. Μπορεί να εφαρμοστεί ως οπτικός εξοπλισμός διανομής τοποθετημένος σε δάπεδα ή αίθουσες εξυπηρετητών κτιρίων. Είναι μια εξαιρετική επιλογή για τις λύσεις Fiber To The Floor, Fiber To The Building.


ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:

Πρότυπα

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x

Τοπολογία

Star Topology

Uplink Ports

2 θύρες SFP οπτικών ινών Gigabit

Υποδοχές κάτω ζεύξης

8 θύρες οπτικών ινών 100Base-Fx

Διεύθυνση MAC

8 ΧΙΛ

Ποσοστό μετάδοσης

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Λειτουργία εναλλαγής

Αποθήκευση και προώθηση

Δείκτες LED

Σύνδεση, δραστηριότητα, Full / half duplex, ταχύτητα και ισχύς στη λειτουργία διάγνωσης

Καλώδιο Ethernet

10Base-Tx: Κατηγορία UTP 3, 4,5, έως 100m
100Base-Tx: Κατηγορία UTP 5, έως 100m
1000Base-Tx: Κατηγορία UTP 5, 6 καλώδιο μέχρι 100m

Καλώδιο οπτικών ινών

100Base-Fx και 1000Base-X:
8.3μm, 8.7μm, 9μm και 10μm καλώδιο ινών μονής λειτουργίας
50, 62,5 και 100 μm καλώδιο ινών πολλαπλών λειτουργιών

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

AC 96-260V, εσωτερικό τροφοδοτικό

Υγρασία θερμοκρασίας

Θερμοκρασία

Υγρασία

Εργαζόμενος

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

Αναμονή

-20 ℃ - 65 ℃

5% - 95% RH



Hot Tags: οπτικών ινών διακόπτη 8 θύρες, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, αγοράζουν, φθηνά, χύδην, τιμοκατάλογος, χαμηλή τιμή
Συναφή προϊόντα
Εξεταστική