8 + 8 θύρες Διακόπτης οπτικών ινών

8 + 8 θύρες Διακόπτης οπτικών ινών

Το STE-388-X3X1 είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών που προσφέρει 8 θύρες ινών 10 / 100Base-Fx και 8 θύρες Ethernet 10 / 100Base-Tx. Η απόσταση μετάδοσης μπορεί να κυμαίνεται από 2Km έως 120km.

Chat τώρα
Λεπτομέρειες προϊόντος

STE-388-X3X1 Οπτικός διακόπτης ίνας Περιγραφή:

Το STE-388-X3X1 είναι ένας διακόπτης οπτικών ινών που προσφέρει θύρες οπτικών 8 * 100Base-Fx και θύρες Ethernet 8 * 10 / 100Base-Tx. Υποστηρίζει

100mbps singlemode ή multimode ινών εισόδου και 10 / 100mbps εξόδου Ethernet. Όλες οι θύρες του STE-388-X3X1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως θύρα upstream ή downstreaming, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε θύρες οπτικών ινών ή θύρες Ethernet για σύνδεση uplink ή downlink. Συνήθως εφαρμόζεται σε λύσεις Fiber προς το Office όπου απαιτούνται πολλές θύρες διανομής οπτικών ινών / Ethernet.

Κύρια χαρακτηριστικά:

Προσφέρει θύρες εισόδου / εξόδου 8 * 100Base-Fx Fiber, υποδοχές SC, ST και FC προαιρετικά.

Υποστήριξη multimode fiber 100mbps, η απόσταση μετάδοσης μπορεί να είναι από 2Km έως 5Km το μέγιστο.

Υποστήριξη ινών Singlemode, η απόσταση μετάδοσης μπορεί να κυμαίνεται από 20 χιλιοστά έως 120 χιλιόμετρα το μέγιστο

Υποστηρίξτε πομποδέκτες οπτικών ινών διπλού πυρήνα ή single core 1 * 9

Υποστήριξη θύρας εισόδου / εξόδου Ethernet 8 * 10 / 100mbps αυτόματης διαπραγμάτευσης

Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x

Διατηρήστε και μεταβείτε στη λειτουργία μεταγωγής

Υποστήριξη IEE802.3X πλήρους αμφίδρομου, πλήρως αμφίπλευρου αντίθλιψης πλήρους ελέγχου

Υποστηρίζει MAC αυτοδιδασκαλία, διεύθυνση MAC 2K

Δυναμικοί δείκτες LED

Θήκη Mini Destop Metal, λειτουργία Plug and Play.

Εσωτερικό τροφοδοτικό: Υποστήριξη τυπικών βυσμάτων ρεύματος Ασίας, ΗΠΑ, Ευρώπης και Ηνωμένου Βασιλείου


Κύριες εφαρμογές:

Με τη θύρα εισόδου 100Mbps Fiber, το STE-388-X3X1 διαθέτει πολύ μεγάλη χωρητικότητα μετάδοσης που μπορεί να ικανοποιήσει το εύρος ζώνης

απαιτήσεις για φωνή μέσω IP, βίντεο μέσω IP και μετάδοσης δεδομένων. Μπορεί να εφαρμοστεί ως συσκευή διανομής εγκατεστημένη στα δάπεδα του

κτιρίων ή στον πίνακα διανομής στα γραφεία. Είναι μια εξαιρετική επιλογή για τα ακόλουθα


εφαρμογές:

Ίνες στο πάτωμα

Fiber στο γραφείο


ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:

Πρότυπα

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

Τοπολογία

Αστέρι

Αριθμός θυρών

8 Θύρες 10 / 100Base-Tx. 8 θύρα 100Base-Fx

Διεύθυνση MAC

Ποσοστό μετάδοσης

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Λειτουργία εναλλαγής

Αποθήκευση και προώθηση

Λειτουργία ελέγχου ροής

IEE802.3X πλήρους αμφίδρομου ελέγχου ροής και ελέγχου ροής αντίθλιψης

Δείκτες LED

Κατάσταση LED του συνδέσμου, δραστηριότητα, Full / half duplex, ταχύτητα και ισχύς στη λειτουργία διάγνωσης

Καλώδιο δικτύου

10Base-T: Κατηγορία UTP 3, 4,5 καλώδιο μέχρι 100m
100Base-Tx: Κατηγορία UTP 5, έως 100m

100Base-Fx:
8,3μm, 8,7μm, καλώδιο καλωδίου 9μm και 10μμ,
50,62,5 και 100 μm καλώδιο ινών πολλαπλών λειτουργιών

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

AC 110-240V, DC5V, 3Α εσωτερική παροχή ρεύματος

Υγρασία θερμοκρασίας

Θερμοκρασία

Υγρασία

Λειτουργία

-20 ℃ έως 70 ℃

10% έως 90%

Αποθήκευση

-40 ℃ έως 75 ℃

5% έως 95% RH



Hot Tags: 8 + θύρες οπτικών ινών διακόπτη, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, αγοράζουν, φθηνά, χύμα, τιμοκατάλογος, χαμηλή τιμή
Συναφή προϊόντα
Εξεταστική