Gigabit Optic Switch Layer 3 24 θυρών

Gigabit Optic Switch Layer 3 24 θυρών

Ο STCS5024ST είναι ένας μετασχηματιστής ινών στρώματος 3 gigabit που προσφέρει υποδοχές SFP 24 Gigabit, καθώς και θύρες ethernet 4 gigabit. Πρόκειται για έναν έξυπνο διακόπτη ασφαλείας πολλαπλών επιπέδων ο οποίος έχει σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές δικτύων gigabit υψηλής ασφάλειας.

Chat τώρα
Λεπτομέρειες προϊόντος

STCS5024ST 24 θύρας Gigabit SFP + 4 θύρα 10/100 / 1000Base-T Layer 3 Gigabit διακόπτης Περιγραφή:

Ο έξυπνος διακόπτης πολλαπλών επιπέδων ασφαλείας STCS5024 είναι ένας νέος διακόπτης για την ασφάλεια δικτύων. Προσφέρει πολλαπλές υπηρεσίες και υψηλές επιδόσεις. Με μεγάλη μεταγωγή υψηλής απόδοσης και υψηλής απόδοσης, διαθέτει επίσης προηγμένη ασφάλεια. Πρόκειται για την επιλογή premium για το επίπεδο σύγκλισης για τον έλεγχο πρόσβασης του ΜΑΝ μικρού ή μεσαίου μεγέθους ή του διακόπτη πρόσβασης για επιχειρησιακούς χρήστες.


Προηγμένη ασφάλεια:

Σήμερα, το δίκτυο αντιμετωπίζει κάθε είδους απειλές ασφάλειας, μυστικές διαρροές και επιθέσεις, ο διακόπτης πολλαπλών επιπέδων ασφαλείας STCS5024ST είναι εξοπλισμένος με προηγμένες λειτουργίες ασφάλειας για την ασφαλή λειτουργία του δικτύου. Υποστηρίζει ολοκληρωμένες πολιτικές ελέγχου πρόσβασης ACL, όπως: Πρωτόκολλο ACL, πρωτόκολλο IP (TCP / UDP), ACL βασισμένο σε αριθμό θύρας TCP, βάση αριθμού θυρών UDP και ACL βάσει χρόνου. Μπορεί να εντοπίσει τερματικά νομικής υπηρεσίας με οριακό VLAN-IP-MAC. υποστηρίζει το πρωτόκολλο ελέγχου πρόσβασης 802.1x του χρήστη, παρέχει πιο αποτελεσματικό έλεγχο θύρας χρήστη από την παραδοσιακή μέθοδο. Η λειτουργία περιορισμού διεύθυνσης MAC της θύρας μπορεί να ελέγξει τον αριθμό κεντρικού υπολογιστή που έχει πρόσβαση στην καθορισμένη θύρα.

Υποστηρίζει το PVLAN, προσφέρει αυστηρό διαχωρισμό λιμένων εντός του VLAN 802.1Q, εξασφαλίζει υψηλή ασφάλεια έναντι εξυπηρέτησης

λειτουργία; Η κατοχυρωμένη με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνική προστασίας CPU ελέγχει και φιλτράρει τα δεδομένα που αποστέλλονται στη CPU για την αποφυγή κακόβουλων επιθέσεων. Αρκετές αυθεντίες για πρωτόκολλα όπως RIP, OSPF, κλπ. (Έλεγχος ταυτότητας απλού κειμένου,

Πιστοποίηση MD5) για να εξασφαλιστεί η δυνατότητα ελέγχου της τοπολογίας διαδρομής και δικτύου, προσφέροντας μεγαλύτερη ασφάλεια.


Ευέλικτο QOS

Ο διακόπτης πολλαπλών στρώσεων ασφαλείας STCS5024ST υποστηρίζει έξυπνο QoS για να καλύψει την υψηλή ποιότητα της ζήτησης

φωνή, βίντεο και άλλες υπηρεσίες πολυμέσων σε πραγματικό χρόνο:

Προτεραιότητα που βασίζεται στις πληροφορίες με ετικέτα IEEE802.1P και την υπηρεσία ταξινόμησης ροής πεντάλεπτων.

Υποστηρίζει πολλαπλών στρώσεων CoS και ToS που βασίζονται σε ροή για την κάλυψη της ζήτησης υπηρεσιών πολυμέσων σε πραγματικό χρόνο, όπως η τηλεδιάσκεψη. Αυτόνομες κανόνες ταξινόμησης ροής πολλαπλών στρώσεων, με κανόνες 1024 ροής που υποστηρίζονται σε μία συσκευή. 8 θύρες προτεραιότητας που υποστηρίζονται ανά θύρα, με πρόληψη συμφόρησης και διαμόρφωση ροής.


Πλήρης υποστήριξη πρωτοκόλλου δρομολόγησης

Ο διακόπτης πολλαπλών επιπέδων ασφαλείας STCS5024ST υποστηρίζει ένα πλούσιο σύνολο τεχνολογίας δρομολόγησης που καλύπτει σχεδόν όλες τις τρέχουσες υπάρχουσες τεχνολογίες δρομολόγησης.

Υποστηρίζει πρωτόκολλα δρομολόγησης unicast: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, στατική δρομολόγηση.

Υποστηρίζει πρωτόκολλα δρομολόγησης πολλαπλών διαδρομών: IGMP, PIM-SM;

Υποστηρίζει το πρωτόκολλο backup backup: VRRP.

Βολική συντήρηση και έλεγχος

Υποστηρίζει μεθόδους NM όπως SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB. Υποστηρίζει BOOTP, TFTP και FTP για γρήγορη αναβάθμιση λογισμικού.


ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:


Αριθμός Μοντέλου

STCS5024ST

> Σύστημα

Αριθμός θύρας

24 Gigabit SFP θύρας. 4 θύρα 10/100 / 1000Base-T Combo

Χωρητικότητα εναλλαγής

48G

Δυνατότητα πακέτων προς τα εμπρός

> 35,7Mpps

Κατανάλωση ενέργειας

<>

> Βασική απόδοση

Πίνακας διευθύνσεων MAC

32Κ

Καταχωρήσεις πίνακα δρομολόγησης

8 ΧΙΛ

Χωρητικότητα Buffer

Κοινόχρηστη 32Μ

Λειτουργία προώθησης

Αποθήκευση και προώθηση

> Έλεγχος δικτύου και ροής

PVLAN

Ναί

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 ουρές προτεραιότητας ανά θύρα. ροή διαμόρφωση και πλούσιες μέθοδοι προγραμματισμού

Μέθοδοι αποστολής ουράς

WRR, SP, WRR + SP

Σύγκλιση λιμένων

FE, σύγκλιση λιμένων GE, μέγιστες 32 ομάδες με 8 θύρες ανά ομάδα

Πρωτόκολλα δρομολόγησης

Unicast

Στατική δρομολόγηση, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Πολυεκπομπή

IGMP, PIM-SM,

Πολιτική δρομολόγησης

Ναί

Αρκετές διεπαφές δρομολόγησης

512

Χαρακτηριστικό ασφαλείας

802.1Χ

Ναί

δικτυακή πύλη

Ναί

ACL

Περιορισμός διεύθυνσης MAC

Ναί

Καταστολή του Strom Broadcast

Ναί

Προστασία CPU

Ναί

Περιορισμός ταχύτητας θύρας

Γραμμικότητα 8Κ

Χαρακτηριστικά διαχείρισης

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Ναί

CLI

Ναί

Διάσταση (L * W * H)

443 χιλ. Χ 360 χιλ. × 44,5 χλστ

443mm Χ 280mm Χ 66.7mm

Περιβάλλον εργασίας

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% χωρίς συμπύκνωση

Βάρος

<6,5>


Πληροφορίες Παραγγελίας:


Μοντέλο

Περιγραφή

Εξουσία

STCS5024ST

24 θύρες Gigabit SFP διεπαφές, 4 θύρες Gigabit TX combo

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP ενότητα-GE-100 μέτρα-RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP οπτικό μοντέλο-GE-multimode-850nm-550meter-LC οπτικό βύσμα-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP οπτική μονάδα-GE-μονή λειτουργία-1310nm-10 χιλιομέτρων-LC οπτική υποδοχή-3.3v



Hot Tags: στρώμα 3 gigabit οπτικό διακόπτη 24 θύρες, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, αγοράζουν, φθηνά, χύμα, τιμοκατάλογος, χαμηλή τιμή

Ένα ζευγάρι: Media Converter SFP

Επόμενη: IP PBX 4 θύρες

Συναφή προϊόντα
Εξεταστική